Producent kamienia na dom piaskowiec polski

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: Budownictwo, Ogród Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
producent kamienia na dom

Firma Produkcyjno-Usługowa PPU Pawlik wytwarzająca naturalną okładzinę kamienną na ściany domu oferuje kamień elewacyjny na dom oraz ściany wewnętrzne.
Nasza firma Kamieniarstwo Pawlik zajmuje się od podstaw produkcją kamienia okładzinowego na wystrój ścian i elewacji zewnętrznych domów parterowych i nie tylko.
Znaczenie „od podstaw” oznacza że sami kopiemy surowiec skalny wydobywany w miejscu zwanym kopalnia kamienia naturalnego we wsi Grabowie u podnóża Chełmskiej Góry.
Produkowany kamień naturalny na dom dzielimy za pomocą pił diamentowych schładzanych wodą znajdującą się w obiegu zamkniętym przez co także nie marnujemy zbędnie zasobów tego cennego surowca dla wszelkiego życia na naszym globie.
Jako producent kamienia na dom oferowane produkty wytwarzamy z surowca skalnego jakim jest piaskowiec polski wydobywany sposobami mechanicznymi za pomocą sprzętu wyburzeniowego i zrywającego.
Kamień elewacyjny na dom pakujemy w palety po 15 lub 20 m2 powierzchni brutto kamienia oraz możemy go dostarczyć firmami transportowymi czy to kurierskimi lub transportem dedykowanym.
Poza kamieniem i płytkami elewacyjnymi oferujemy także kamień ogrodowy oraz kamień murowy którego jesteśmy także producentem.

adres strony https://piaskowce.com/piaskowiec.html